Na úvod bych se Vám ráda představila.bez_nzvu

Jmenuji se Kateřina Říhová a je mi 40 let. Prakticky od studií se věnuji práci s lidmi a s přibývajícími léty a zkušenostmi se snažím intenzivněji „pracovat" s dětmi. Osobně totiž činnosti s nimi, ať už se jedná o trávení jejich volného času, sdílení povinností, nebo osobní péči, nepovažuji za práci, ale za činnost, která mě maximálně těší a naplňuje.

K dětem mám velice pozitivní vztah, což dokládá též má dlouhodobá spolupráce s Dobrovolnickým centrem při fakultní nemocnici v Motole (www.dcmotol.cz) a dále snaha o další sebevzdělávání v oblasti psychologického vývoje a výchovy dětí či zdravovědy. Jsem držitelkou certifikátu zdravotníka zotavovacích akcí (www.cervenykriz.eu), od prosince 2009 certifikovanou lektorkou kurzů pro děti s rodiči v mateřských centrech a od ledna 2020 certifikovanou chůvou pro děti do zahájení školní docházky. Díky svým blízkým přátelům i známým jsem měla možnost získat několikaletou praxi v hlídání dětí a v péči o děti různého věku i národnosti.

S rostoucími zkušenostmi jsem se rozhodla oslovit své přátele a partnery a otevřít možnost nabídky svých či jejich služeb hlídání dětí i Vám.

Pevně věřím, že na našich webových stránkách najdete veškeré odpovědi na své otázky týkající se péče o Vaše ratolesti. Budeme rádi, pokud se na nás s případnými nezodpovězenými dotazy obrátíte.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Honzik-onas

Uložit

Uložit

Ilustrační foto

© 2017 www.andelin.eu
Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv kopírování, publikování nebo šíření obsahu je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu autora.