Plánujete-li svatbu a svatební oslavu za účasti svých přátel z řad rodičů malých dětí, nebo přemýšlíte, jaký originální dárek věnovat snoubencům, nabízíme praktický dárek v podobě HLÍDÁNÍ DĚTÍ NA SVATBĚ.

Služba, kterou Vám nabízíme, má několik podob:

Individuální hlídání dítěte

Tato alternativa je vhodná v případě, že rodiči dítěte / dětí jsou sami snoubenci. Mohou si tak svatební oslavy užít až do rána, zatímco o jejich děti je postaráno díky naší pečovatelce přímo v rodinném prostředí (popřípadě v hotelu, kde svatba a oslavy probíhají). V případě zájmu však můžeme stejný typ služby poskytnout komukoli ze svatebčanů. O dítě bude postaráno, bude pro něj zajištěn individuální program odpovídající jeho věku a dohodě s rodiči.

Alternativou individuální péče o dítě na svatbě je asistence pečovatelky. Dítě tak bude stále s Vámi, pečovatelka Vám však bude s dítětem po celý den pomáhat. Vy tak můžete strávit sváteční chvíle na svatební oslavě se svým dítětem, avšak o jeho pohodlí, zábavu či péči (strava, uložení ke spánku) si starost dělat nemusíte.

Pečovatelka Vám může pomoci ještě před odjezdem na obřad s oblečením dítěte, jeho zabavením v průběhu obřadu, a podobně.

Skupinové hlídání dětí – zajištění dětského koutku na svatbě

Děti na svatbě 2V případě, že zajišťujeme skupinové hlídání dětí, jedná se obvykle o péči o děti svatebčanů v době svatebního obřadu, oběda, odpoledních či večerních oslav. Dle představ klienta jsme připraveni zajistit službu personálně v již existujícím a zařízeném koutku, nebo jsme schopni otevřít mobilní, avšak plnohodnotný dětský koutek, kde dětem vytvoříme zábavné a podnětné prostředí pro jejich hru, aktivity, tvoření i odpočinek po celou dobu trvání slavnostní akce.

Dětem se dostane pozornosti a péče, budou s námi tvořit, hrát hry, budeme si číst a kreslit. Někdy si dítě potřebuje hrát samo, respektujeme tedy jeho náladu či založení. Vybavení našeho koutku přináší dostatek prostoru pro individuální hru i pro činnost skupinovou.

Rádi zajistíme péči o děti již od jejich narození, součástí týmu pečovatelek bude v takovém případě pečovatelka se zdravotnickým vzděláním. Není-li však řečeno jinak, předpokládáme, že děti mladší dvou let budou s námi v dětském koutku v doprovodu některého z rodičů, jelikož tak malé dítě obvykle zaměstná jednu z pečovatelek natolik, že se nemůže věnovat ostatním dětem ze skupiny. Rádi mladším dětem zajistíme v dětském koutku prostor pro jejich hru i odpočinek, místo pro přebalení či nakrmení. V případě péče o dítě mladší dvou let, doporučujeme zvážení výše uvedené individuální péče.

Víme, že každá svatba je originální stejně, jako požadavky či představy každého našeho potenciálního klienta. Proto finanční kalkulace těchto služeb připravujeme vždy individuálně dle konkrétních nastavení a místa konání události. Vždy dbáme na to, aby byl náš finanční rozpočet poskytovaných služeb po našeho klienta dostupný a přitom jsme měli dostatek finančního prostoru pro zajištění prvotřídních služeb.

Nepochybujeme, že servis hlídání dětí na svatbě jistě přispěje k příjemné a veselé atmosféře svatebního dne a děti svatebčanů budou mít spoustu nových zážitků, o kterých budou svým rodičům další dny vyprávět.

Fotogalerie - dětský koutek

Uložit

Ilustrační foto

© 2017 www.andelin.eu
Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv kopírování, publikování nebo šíření obsahu je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu autora.