Báječná svatba

Seriozní svatební agentura, jež na trhu působBajecna logoí již osm let. Po tuto zorganizovala více než 200 svateb. Spolupracuje pouze s těmi nejlepšími dodavateli, zakládá si na poctivosti, spolehlivosti a přátelském přístupu. Nabízí zkušenosti s tuzemskou i zahraniční klientelou. Agenturu činí výjimečnou též originální a pro každou svatbu jedinečný svatební design, jež navrhne vždy ve spolupráci s konkrétními snoubenci.

www.bajecnasvatba.cz

CZECH NEWS CENTER a.s.

CNI logo vypsane RGB InverzniCZECH NEWS CENTER a.s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje téměř 3,5 miliónu čtenářů tisku a téměř 4,5 miliónu návštěvníků internetu.

www.predplatnejakodarek.cz 

Svatby.cz

Svatby CZNejvětší svatební agentura v České republice Svatby.cz se na našem trhu pohybuje již od roku 1998. Nabízí kompletní svatební servis „moderním" snoubencům po celé republice i za jejími hranicemi.

www.svatby.cz

Svatební Expo

Jeden z největších svatebních veletrhů v České Republice se zaměřením nejen na snoubence z Prahy a okolí, ale z celé ČR a nově i zSvatebniExpo pandulacie zahraničí. Elegantní akce v prostorách luxusního hotelu v Praze! Důraz je kladen především na obřadní místa a svatební hostiny, svatební šaty, květiny, prsteny, dorty, svatební foto a video, ochutnávky vín a další služby. Nově dvakrát v roce!

www.weddingexpo.cz

Fotograf Vojtěch Pavelčík

logo-nove_napis-male

Profesionální fotografické služby - svatební fotografování, fotoreportáž, děti, památky, gastronomie

www.foto-pavelcik.cz

Dobrovolnické centrum Fakultní nemocnice v Motole

DC MotolDobrovolnické centrum je přímo součástí Fakultní nemocnice v Motole. Jeho úkolem je poskytnout oporu dobrovolníkům. Ti se snaží především aktivně zlepšit duševní pohodu pacientů a podílet se tak na jejich efektivním uzdravení. Motto: „Pomáháme vám pomáhat."

www.dcmotol.cz

Montessori školy Andílek

Logo Andilek new finalDěti se rodí s obrovským přirozeným vnitřním potenciálem k učení. Od narození jsou zvídavé a tvořivé. Ke zdravému rozvoji potřebují podnětné a láskyplné prostředí podporující jejich vlastní objevování světa. Součástí tohoto prostředí jsme my, milující, připravení a informovaní dospělí. Pomáháme dětem nastoupit na životní cestu k seberealizaci, touze po poznání a odpovědnosti ke světu.

www.montessoriandilek.cz

Svatební agentura K&P

Svatební agentura KPSvatební agentura K&P nabízí veškeré služby související s přípravou, organizací a koordinací svatby. Ať už si přejete "svatbu na klíč", koordinaci svatebního dne nebo jen poradenství v rámci předsvatebních příprav.

http://agenturakp.cz/

Svatební asistentka

Svatebni asistentka logo

Nejnavštěvovanější svatební magazín v České republice. Pravidelná dávka svatební inspirace, přehledný katalog svatebních dodavatelů, svatební rady a tipy.

https://www.svatebniasistentka.cz/

Animika HubLogoCo Working

Pronájem prostor pro Vaše akce. Ať už se jedná o pracovní schůzku, workshop, kurz, nebo výstavu, Animika má pro Vás prostor. Jedná se o studio s výbornou polohou, pouhých 10 minut chůze od centra Prahy, nedaleko dvou stanic metra Florenc a Křižíkova, v klidné, ale současně i pulsující čtvrti Karlín s dostatkem parkovacích míst. Posláním Animiky je nabídnout Vám příjemný prostor pro Váš profesní růst.

https://www.animikahub.cz/

Tvoje svatbalogo TS

Časopis, který píše néjen o svatbě. Časopis, který Vám přináší 100 stran plné inspirace, nápadů ale i aktuálních trendů a to nejen od nejlepších módních návrhářů až po svatební etiketu. Časopis, který dává smysl vaší svatbě.

https://www.tvojesvatba.cz/

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Ilustrační foto

© 2017 www.andelin.eu
Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv kopírování, publikování nebo šíření obsahu je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu autora.