Báječná svatba / Boutique Weddings

Seriozní svatební agentura, jež na trhu působBajecna logoí již osm let. Po tuto zorganizovala více než 200 svateb. Spolupracuje pouze s těmi nejlepšími dodavateli, zakládá si na poctivosti, spolehlivosti a přátelském přístupu. Nabízí zkušenosti s tuzemskou i zahraniční klientelou. Agenturu činí výjimečnou též originální a pro každou svatbu jedinečný svatební design, jež navrhne vždy ve spolupráci s konkrétními snoubenci.

www.bajecnasvatba.cz

CZECH NEWS CENTER a.s.

CNI logo vypsane RGB InverzniCZECH NEWS CENTER a.s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje téměř 3,5 miliónu čtenářů tisku a téměř 4,5 miliónu návštěvníků internetu.

www.predplatnejakodarek.cz

Cestovní kancelář DELUXEA a.s.

deluxea logo horizontal svetle registeredCestovní kancelář DELUXEA a.s. se zaměřuje na poskytování Zájezdů na klíč a na svatby v exotických krajinách. Řekněte si své ANO ve stínu kokosových palem na pohádkově písečné pláži. Právně platný sňatek můžete prožít na ostrovech Maurícius a Seychely, v Polynésii nebo na Fiji či Srí Lance. Romantický svatební obřad bez právní platnosti Vám cestovní kancelář zajistí na Maledivách. Zážitky a zkušenosti více než 1000 šťastných párů, které s nimi svatbu v zahraničí absolvovaly, Vám skvělé dámy z cestovní kanceláře rády předají.

www.deluxea.cz

Svatby.cz

Svatby CZNejvětší svatební agentura v České republice Svatby.cz se na našem trhu pohybuje již od roku 1998. Nabízí kompletní svatební servis „moderním" snoubencům po celé republice i za jejími hranicemi.

www.svatby.cz

Svatební Expo

Jeden z největších svatebních veletrhů v České Republice se zaměřením nejen na snoubence z Prahy a okolí, ale z celé ČR a nově i zSvatebniExpo pandulacie zahraničí. Elegantní akce v prostorách luxusního hotelu v Praze! Důraz je kladen především na obřadní místa a svatební hostiny, svatební šaty, květiny, prsteny, dorty, svatební foto a video, ochutnávky vín a další služby. Nově dvakrát v roce!

www.weddingexpo.cz

Papírnictví AKM
Snímek obrazovky 2019 02 21 v 18.24.22

Široká nabídka školních a kancelářských potřeb, přání a dekorací i potřeb pro kreativitu Vašich dětí. Velký výběr značkových psacích potřeb od renomovaných tuzemských i zahraničních výrobců. Ve vybraných prodejnách je možno využít též služeb černobílého i barevného kopírování na digitálních kopírkách KONICA - MINOLTA.

www.akm.cz

MINDOK

Mindok logo RGBMINDOK je vydavatelství moderních společenských her pro děti i dospělé. Jsou to například hry Carcassonne, Černé historky nebo řada her SMART games. Ale i řada dalších her, určených pro všechny hravé lidi od nejmenších dětí až po nejnáročnější hráče.

www.mindok.cz

Fotograf Vojtěch Pavelčík

logo-nove_napis-male

Profesionální fotografické služby - svatební fotografování, fotoreportáž, děti, památky, gastronomie

www.foto-pavelcik.cz

MonPeri

Není to jen plena, je to péče o dítě. Ekologicky šetrné plenky, podložky a vlhčené ubrousky, vyrobeny z kvalitních, obnovitelných přírodních materiálů.logo footer Bez použití   chloru, parfemace a dalších přidaných látek. Hypoalergennní. Vhodné pro děti s velmi citlivou pokožkou. Díky 3D střihu perfektně padnou a nebrání dětem v pohybu.

www.monperi.cz

Svatbonet

SvatbonetNaplánujte si svatbu nejpohodlnějším a nejpřehlednějším způsobem. Vše pěkně na jednom místě: online pozvánky pro Vaše hosty, vlastní svatební stránky, plánovač, diář, atd. Vše propojené, automatizované a intuitivní. Spolupracovat tak můžete třeba i se svědky, koordinátorkou, nebo dodavateli. Užijte si na plánování svatby to hezké a to otravné ponechte na Svatbonet! Při zadání hesla ANDELIN získáte 25% slevu na aktivaci profilu!

www.svatbonet.cz

Čokoládová cukrárnacokoladova cukrarna logo2

Čokoládová cukrárna je místo, kde Vám nabízíme poctivé cukrářské výrobky se zaměřením na kvalitní čokoládové speciality, které se vyrábějí přímo před očima zákazníků v cukrárně. Kromě občerstvení je možné se na některém z kuzrů, či ochutnávce, dozvědět vše o čokoládě a naučit se s ní pracovat. Pro firemní klientelu je možné objednat zážitkový čokoládový kurz, nebo balíčky pralinek a čokolád na míru.

www.cokoladovacukrarna.cz

Dobrovolnické centrum Fakultní nemocnice v Motole

DC MotolDobrovolnické centrum je přímo součástí Fakultní nemocnice v Motole. Jeho úkolem je poskytnout oporu dobrovolníkům. Ti se snaží především aktivně zlepšit duševní pohodu pacientů a podílet se tak na jejich efektivním uzdravení. Motto: „Pomáháme vám pomáhat."

www.dcmotol.cz

Montessori školy Andílek

Logo Andilek new finalDěti se rodí s obrovským přirozeným vnitřním potenciálem k učení. Od narození jsou zvídavé a tvořivé. Ke zdravému rozvoji potřebují podnětné a láskyplné prostředí podporující jejich vlastní objevování světa. Součástí tohoto prostředí jsme my, milující, připravení a informovaní dospělí. Pomáháme dětem nastoupit na životní cestu k seberealizaci, touze po poznání a odpovědnosti ke světu.

www.montessoriandilek.cz

Svatební agentura K&P

Svatební agentura KPSvatební agentura K&P nabízí veškeré služby související s přípravou, organizací a koordinací svatby. Ať už si přejete "svatbu na klíč", koordinaci svatebního dne nebo jen poradenství v rámci předsvatebních příprav.

http://agenturakp.cz/

Svatba ve stodole

Vše pro vaší svatbu na jednom místě - Vyhledávač stylovýchlogo1
svatebních míst a služeb, svatební bazar, svatební diskuze, fotoblogy nevěst pro inspiraci, online svatební oznámení a brzy také svatební obchod.

http://svatba-ve-stodole.cz/

Svatební asistentka

Svatebni asistentka logo

Nejnavštěvovanější svatební magazín v České republice. Pravidelná dávka svatební inspirace, přehledný katalog svatebních dodavate

lů, svatební rady a tipy.

https://www.svatebniasistentka.cz/

Animika HubLogoCo Working

Pronájem prostor pro Vaše akce. Ať už se jedná o pracovní schůzku, workshop, kurz, nebo výstavu, Animika má pro Vás prostor. Jedná se o studio s výbornou polohou, pouhých 10 minut chůze od centra Prahy, nedaleko dvou stanic metra Florenc a Křižíkova, v klidné, ale současně i pulsující čtvrti Karlín s dostatkem parkovacích míst. Posláním Animiky je nabídnout Vám příjemný prostor pro Váš profesní růst.

https://www.animikahub.cz/

Svatební katalog

Titul SK2020 00000002SVATEBNÍ KATALOG poskytuje komplexní informace o uspořádání svatby, spolu se spoustou užitečných rad souvisejících s přípravou svatby. Naleznete zde i slevové kupóny, které se Vám budou zaručeně hodit!

https://www.svatebni-katalog.cz/

Tvoje svatbalogo TS

Časopis, který píše néjen o svatbě. Časopis, který Vám přináší 100 stran plné inspirace, nápadů ale i aktuálních trendů a to nejen od nejlepších módních návrhářů až po svatební etiketu. Časopis, který dává smysl vaší svatbě.

https://www.tvojesvatba.cz/

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Ilustrační foto

© 2017 www.andelin.eu
Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv kopírování, publikování nebo šíření obsahu je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu autora.