Proč je prima si na chvíli od rodičovských povinností odpočinout?

Oslovili jsme některé z maminek, s jejichž dětmi trávíme více času a požádali je o vyjádření, co jim hlídání jejich dětí naším prostřednictvím přináší:

* Díky naší chůvě se náš syn učí i věci, které by se s rodiči nenaučil (například spaní po obědě v postýlce namísto v kočárku).

* Hlídání mému synovi přináší spoustu nových zážitků díky programu, který chůva vymýšlí a mně pocit, že je o něho dobře postaráno v době, kdy jsem v zaměstnání.

* Díky chůvě mám možnost se dále vzdělávat :o)

* Od doby, co jsem se vrátila z mateřské dovolené zpět do zaměstnání, mně a mému muži hlídání našeho syna přináší jednodušší spojení pracovních povinností s péčí o rodinu a domácnost. A zároveň pocit, že je o syna dobře postaráno.

* Je to pro mne obrovská pomoc při vyřizování důležitých věcí

* Hlídání mého dítěte mi určitě přináší možnost věnovat se plné své práci, dále jsem si stoprocentně jistá, že v tu dobu je mé dítě v naprosto bezpečných rukách, tudíž jsem klidná a mohu nerušeně pracovat. Dítěti je věnována dokonalá péče a pozornost, naučí se nové věci, je spokojené, o čemž svědčí i jeho přání o opakované setkávání s au-pair. Tedy hlídání mého dítěte je dle mého názoru oboustranně vítané, jak z pozice matky, tak z pozice dítěte.

* Díky tomu, že jsem mým dětem zajistila hlídání na jeden den v týdnu, jim zajišťuji to pohodlí, že je nemusím vláčet po hypermarketech, úřadech, mých lékařích atd. Raději si šťastně hrají s Kačkou než se mnou čekají ve frontě u pokladny....


Věříme, že důvodů je mnohem více, s dětmi trávíme čas rádi, na což mají ony zvláštní šestý smysl. Pokud byste rádi spolupráci s námi vyzkoušeli i Vy, oceníme, pokud se s námi spojíte!

 

hotel_holka

Ilustrační foto

© 2017 www.andelin.eu
Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv kopírování, publikování nebo šíření obsahu je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu autora.