PharmDr.Ivona Moravcová - dětský koutek a výtvarná dílna na křtinách, Chateau St.Havel

Dobrý den,

původně jsem si myslela, že dětský koutek je zbytečný, že by stačila výtvarná dílna vzhledem k počtu dětí (4), ale ukázalo se, že dětský kuotek byl dobrá volba, protože prostředí bylo nenucené. Děti si mohly vybrat, co chtějí dělat a "nemusely" tvořit. Tvořili i dospělí, což byla zábava pro všechny. Nabídka aktivit byla dostatečná, všechny děti byly nadšené.

Pečovatelky byly velmi ochotné, vstřícné a v neposlední řadě slušné (jak vzhledově tak chováním). Nenásilně se s dětmi seznámily a dokázaly je zaujmout.

Děkuji a mějte se hezky, ať se Vám daří. Když budeme něco pořádat příště, rádi se na Vás obrátíme.

S pozdravem, Moravcová.

Katka - dětský koutek na svatbě, Grandhotel Bohemia Praha

Milá Katko,

byla jsem nadmíru spokojená jak s děvčaty, tak s vybavením dětského koutku. Musím říct, že opravdu všichni byli z koutku nadšení a také si moc pochvalovali děvčata. Jeden z hostů přivedl svého syna do koutku a ten mu tam zmizel, ani se s tatínkem nerozloučil. Pak jsem ho viděla tančit do rytmu muziky na balkonu. Tatínek mi pak řekl, že jeho syn byl z koutku hodně moc nadšený a moc si ho užil. Není to s ním tak jednoduché, protože on je pořád se svou sestřičkou - dvojčetem - a tak je hodně nesmělý, když je sám.

Já jsem se také do koutku přišla podívat a moje vyvdaná neteř mi předala obrázek a krásnou velkou papírovou kytičku co pro nás udělala. To mi udělalo obrovskou radost :-). Opravdu, lepší šlužbu k dětem bych si nemohla ani přát. Popravdě řečeno, nevím, jestli jsem si vůbec mohla představit tak profesionálně provedenou práci. Ještě jednou moc děkuji :-)

Katka

Táňa (10 let)

 Tana

Klára - dětský koutek na narozeninové oslavě v Chateau St.Havel

Dobry den Katko,

sobotni oslava manzelovych narozenin se velmi vydarila a hoste se na ni dobre bavili, takze ji povazuji za uspesnou :)

Nejvice nadsene nam vsak pripadaly deti, ktere se celou oslavu skvele bavily.

Detsky koutek byl vyborne pripraven a zorganizovan a slecny, ktere se o deti staraly byly moc sympaticke a moc hezky se k detem chovaly. Doufam, ze zadna z Vas si z te zaplavy nemocnych deti neodnesla nejakou virozu.

Co napsat na zaver, spokojene byly nejen deti, ale i jejich rodice, kteri se mohli bezstarostne bavit a oslavu si naplno uzit.

Dekuji Vam za spolupraci a pri dalsi prilezitosti budu urcite kontaktovat Vasi agenturu.

Preji Vam mnoho uspechu a prijemny predvanocni cas.

S pozdravem, Klara Bodnar

Bětka (4 roky)

Obrázek od BětkyMilá Kateřino,

moc děkujeme za skvělé služby Vaší agentury.

Jsme velice spokojeni. Bětka se na Vás vždycky moc těší, až spolu zase budete malovat nebo vyrábět různé věci.

Přeji Vám mnoho úspěchů ve Vašem počínání a zástupy spokojených rodičů.

Petra Sedmíková s Bětkou

Hana – zajištění a realizace dětského koutku na svatbě

Dobrý den Kateřino,

chtěla jsem Vám moc poděkovat za vaši agenturu. Zajištění, jednání, ochota, servis a váš personal, prostě super, velká spokojenost. V těch posledních dnech shonu před svatbou to byla od Vás velká pomoc!

Rodiče se to moc chválili. Jsem ráda, že jsem vaši agenturu našla. Přeji Vám hodně zakázek pro agenturu, plno spokojených zákazníků a Vám přeji hodně štěstí do života.

Se srdečným pozdravem

Hana

Novomanželé Lenkovi – zajištění hlídání dítěte na svatbě

Dobry den, pani Rihova,

se sl. Klarou jsme byli spokojeni. Je to opravdovy profesional, o Vojtiska bylo postarano velice dobre. Svatba i diky sl. Klare probehla nadmiru dobre.

Mnoho stesti ve Vasem podnikani a mnoho spokojenych rodicu Vam preji manzele Lenkovi

Kryštof (7 let)

Kryštof

 

Jeník (5 let)

Jeník

 

 

Ilustrační foto

© 2017 www.andelin.eu
Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv kopírování, publikování nebo šíření obsahu je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu autora.