Výuka předškolních dětí

Malé děti jsou schopné porozumět významu mateřského jazyka mnohem dříve, než se samy projeví. Z tohoto principu vychází i předpoklad, že předškolní děti se cizí jazyk neučí, ale osvojují si jej přirozenou cestou podobně, jako svou mateřskou řeč. Proto je vhodné, aby děti začaly cizí jazyky přijímat již od útlého věku.

Školáci

cicaPokud se Vaše dítě setkalo s cizím jazykem až ve škole, nemusí to být zákonitě pozdě. Můžeme Vás přesvědčit o tom, že správným přístupem lektora, který dokáže dítě zaujmout, se dítě bude cizímu jazyku věnovat se zájmem a radostí, nejen kvůli splnění úkolů do školy. Snažíme se dětem ukázat, že cizí jazyk je především zábava a nikoli povinnost nebo předpoklad.

Individuální lekce pro děti

Při výuce školního dítěte formou individuálního doučování, vycházíme z výukového materiálu, který používá dítě ve škole a udržujeme tak osu probíhající výuky. Tyto materiály však dále tématicky rozšiřujeme, abychom dítěti ukázali, že cizí jazyk nepotřebuje jen pro porozumění konkrétní učebnici, ale že si díky jeho znalosti může přečíst na internetu o tom, co ho zajímá a baví. V případě, že výuka není vedena formou doučování, po konzultaci s Vámi a s vyučujícím lektorem doporučíme kvalitní moderní učebnice, jejichž obsah bude adekvátní věku, znalostem a schopnostem dítěte.

Skupinové kurzy

Jsme připraveni zajistit též skupinovou výuku pro děti v mateřské nebo základní škole, v mateřském centru, či v rámci jiné instituce. Máme k dispozici kvalitní tým metodiků výuky a zkušených vyučujících lektorů. Spolupracujeme s česky mluvícími lektory i rodilými mluvčími, velice rádi Vám představíme konkrétní výukový plán připravený podle Vašich představ.

Pro více informací o jazykových službách naší společnosti navštivte náš partnerský jazykový projekt ANDĚLÍN Lingua.

Ilustrační foto

© 2017 www.andelin.eu
Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv kopírování, publikování nebo šíření obsahu je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu autora.