Rozsah služeb

Zajišťujeme individuální hlídání dětí v domácím prostředí, naše služby péče o děti zahrnují též doprovod dětí do školy, školky či jejich zájmových kroužků. S radostí připravujeme mobilní dětské koutky a skupinové aktivity pro děti rozličného věku.

Dítě pohlídáme v průběhu dne, v noci včetně víkendů a svátků.

Vašemu dítěti jsme připraveni zajistit individuální péči spojenou s činnostmi, které jej zajímají, nebo jsou pro něj důležité.

Můžeme se dítěti věnovat v oblasti rozšiřování jeho zájmů také individuálně. Zajistíme individuální lekce výuky na hudební nástroj, lekce cizího jazyka (majoritní i minoritní jazyky), či všeobecné doučování (v rozsahu základní školy) v rámci doby, po kterou budeme mít Vaše dítě na starost. V případě skupinových aktivit se snažíme u dětí podněcovat jejich fantazii a spolu s nimi se tak stáváme dětmi i my.

S dětmi jezdíme na výlety, chodíme plavat... snažíme se, aby si dítě čas, po který s ním nemůžete být sami, užilo co nejpříjemněji a získalo nové podněty a zážitky, o kterých Vám bude vyprávět.

Pohlídáme Vám Vašezelvicka dítě, i když bude nemocné.

Organizujeme narozeninové či jiné oslavy pro děti. Program a možnosti, které Vám můžeme nabídnout, jsme připraveni prodiskutovat individuálně.

Vzhledem k náročnosti péče o dítě, která vyžaduje absolutní pozornost pečovatelky, nepatří k náplni její práce úklid ani jiné domácí práce. V případě Vašeho zájmu jsme připraveni Vám zprostředkovat služby tohoto charakteru, ale nikdy ne osobou, která v daný moment pečuje o Vaše dítě.

Portfolio dítěte

DSC03246V rámci dlouhodobého nebo intenzivního hlídání dítěte sestavujeme dítěti jeho osobní portfolio. Uchováváme vzorky jeho práce (kreslení, psaní), dokumentujeme jeho výrobky a výtvory, zážitky z výletů a organizovaných akcí digitálním fotoaparátem.

Portfolio dítěte je rodičům k dispozici v průběhu i po ukončení čerpání našich služeb.

Ilustrační foto

© 2017 www.andelin.eu
Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv kopírování, publikování nebo šíření obsahu je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu autora.