Všechny pečovatelky, se kterými spolupracujeme, mají bohaté zkušenosti s péčí o děti. Dbáme na to, aby byly důkladně proškoleny v oblasti zdravovědy, poskytování první pomoci a bezpečnosti práce. Nemusí se vždy jednat o osoby s pedagogickým vzděláním, důležitější je pro nás předchozí zkušenost pečovatelky, ověřené reference a zejména její přirozená schopnost navázat s dítětem přátelský vztah. Prioritou je pro nás šťastné a spokojené dítě a jeho radostný a spokojený rozvoj v době, kdy je svěřeno do naší péče.

Pro hlídání Vašeho dítěte otevřeme interní výběrové řízení a vybereme z našich řad pečovatelku, která bude co nejlépe odpovídat Vašim představám, věku dítěte a jeho povahovým vlastnostem. Ještě předtím, než se s pečovatelkou osobně setkáte, dáme Vám k dispozici její profesní profil. V případě dlouhodobého hlídání zprostředkujeme nezávaznou návštěvu u Vás doma ještě před samotným zahájením spolupráce, abychom Vám pečovatelku / pečovatelky osobně představili.

V případě zajištění doučování, výuky jazyků či hry na hudební nástroj používáme osvědčenou metodiku výuky. Podobně jako při standardním hlídání dětí od nás obdržíte profesní profil vyučujícího lektora a výsledky Vašeho dítěte budeme průběžně sledovat a hodnotit, abychom Vám byli schopni garantovat efektivní průběh výuky a vyhodnocovat plnění předem stanovených cílů.

Při výběru pečovatelky se zaměřujeme na její zkušenost, pečlivost, spolehlivost, pracovitost, dochvilnost a zodpovědnost. Naše pečovatelky jsou diskrétní a mají čistý trestní rejstřík. Vždy respektují Váš životní styl a zvyklosti Vaší rodiny.

V případě, že nebudete s osobou pečovatelky spokojeni, jsme připraveni obratem zajistit hlídání jinou osobou, popřípadě čerpání služby přerušit. Abychom však podobným situacím předešli, činnost každé z pečovatelek průběžně sledujeme a pravidelně kontrolujeme. Vyhodnocujeme jejich činnost formou feedbacku či na základě osobního kontaktu s Vámi.

Vzdělávání pečovatelek

Zajišťujeme a zprostředkováváme našim pečovatelkám školení v problematice pediatrie, v oblastech duševního a fyzického vývoje dětí a přednášky z nejrůznějších oborů, které ve své praxi mohou využít.

Etický kodex chůvy

Naše pečovatelky dodržují etický kodex chůvy zahrnutý do souboru rad a pravidel, který je nedílnou součástí našich jednání o spolupráci s nimi. Sestavení tohoto řádu a jeho důsledné dodržování vede k profesionální a dobře odvedené práci ze strany našich kolegyň. Soubor rad a pravidel průběžně aktualizujeme o nové poznatky a zkušenosti, se kterými se setkáváme. Velice rádi Vás s tímto materiálem seznámíme při našem osobním setkání.


Ilustrační foto

© 2017 www.andelin.eu
Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv kopírování, publikování nebo šíření obsahu je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu autora.