Individuální péče o dítě

domek

Preferujeme hlídání dítěte přímo v jeho domácím prostředí, tedy v místě, kde se cítí nejlépe a v bezpečí.

V případě Vašeho zájmu můžeme dítě / děti hlídat v dětském koutku, v mateřském centru, v hotelu, ve firemní školce, či na jiném místě s ohledem na událost, při které si budete přát našich služeb využít.

V tomto směru jsme velmi flexibilní a s výběrem konkrétního prostředí jsme připraveni spolupracovat.


Realizace mobilních dětských koutků

Máme zkušenosti s realizací mobilních dětských koutků na oslavách, svatbách či podnikových akcích. Připravujeme pro děti prostředí, jež pro ně bude podnětné, zajímavé a nabízíme jim zajímavý program. Tak se mohou bavit nejen rodiče, ale i jejich děti.. po svém.

Připravíme provizorní, avšak plnohodnotný dětský koutek a děti hostů / účastníků zabavíme tak, aby jim nebyla dlouhá chvíle a jejich rodiče se mohli věnovat zábavě či povinnostem.

Nabízíme možnost realizace dětského koutku s personálním zajištěním, ale jsme též schopni zabezpečit odborný personál do koutku již existujícího. Vždy se s Vámi předem poradíme, vyhodnotíme Vaše představy či možnosti a nabídneme optimální řešení.

Dětský koutek je vždy vybaven tak, aby odpovídal aktuální skupině dětí. V legopřípadě, že je skupina dětí nesourodá, jako v tomto případě, je prostor rozdělen do pracovních zón tak, aby každé dítě mělo dostatek prostoru pro svou činnost a prostředí pro něj bylo bezpečné. Starší dítě si tak může hrát se stavebnicí, aniž by se k malým kostkám dostalo dítě mladší a mohlo dojít k ohrožení jeho zdraví spolknutím či vdechnutím menších částí.

Jsme schopni vybavit dětský koutek tak, aby dětem ani pečovatelkám nic nebránilo v realizaci momentálních nápadů či her. Konkrétní vybavení koutku připravíme na základě osobní schůzky a vzájemné dohody.

Jsme flexibilní a rádi se necháme představami klienta inspirovat a vybavení dětského koutku rádi operativně přizpůsobíme potřebám či jeho konkrétním přáním.


Dětský koutek v hotelu

Rádi byste rozšířili služby Vašeho hotelu o péči o děti Vašich hostů? Rádi připravíme návrh realizace dlouhodobého využití dětského koutku. Navrhneme vhodné řešení a uspořádání prostoru pro děti s ohledem na jeho optimální využití, funkčnost a především na bezpečnost malých svěřenců.

Nabízíme několik alternativ využití služby dětského koutku:

* dočasné umístění mobilního dětského koutku (viz realizace mobilních dětských koutků)

* dlouhodobé umístění dětského koutku (vybavení koutku bude dlouhodobě umístěno v hotelu na jednom místě a v námi připraveném prostředí se budeme starat o děti hostů. Vybavení dětského koutku budeme klientovi pronajímat v rámci poskytované služby za zvýhodněných finančních podmínek a po skončení předem ujednané doby poskytování služby se postaráme o jeho odstranění)

* personální zajištění existujícího dětského koutku (vybavení koutku patří hotelu, zajistíme tedy pouze personální obsluhu dětského koutku a spotřební materiál pro kreativní tvoření s dětmi)

V případě, že budete mít zájem o využití personálního zajištění dětského koutku a rádi byste prostředí připravili co nejblíže potřebám malým hostům Vašeho hotelu, nabízíme Vám službu asistence zajištění vybavení dětského koutku. Po dohodě a dle zadání hotelu zajistíme nákup a zařízení dětského koutku tak, aby zcela odpovídalo věkové kategorii dětí, pro které bude dětský koutek určen.

Při asistenčním zajištění výbavy dětského koutku vycházíme z našich zkušeností a poznatků.

Ilustrační foto

© 2017 www.andelin.eu
Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv kopírování, publikování nebo šíření obsahu je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu autora.