Archiv aktualit

Na prázdniny pojeďme s radostí, nadšením a v euforii, ale hlavně BEZPEČNĚ. Připomínáme proto pár základních rad pro bezpečnost Vašich dětí:

Vaše děti budou v průběhu prázdnin putovat k babičkám, na letní tábory, výlety a budou tak mimo bezpečný domov a Váš neustálý dohled. Proto zprostředkovaně nabízíme několik základních rad, které v originálním znění sestavila Policie České republiky:

ChildSafety.KC_

 • nikdy nechodím nikam s neznámými lidmi
 • klíče od bytu nenosím na viditelném místě
 • cizím lidem neotevírám dveře od bytu ani od domu
 • neodemykám sám dveře, když mám za zády cizího člověka
 • od cizích lidí udržuji odstup, aby na mne nedosáhli
 • nesedám k cizím lidem do auta, nenechám se ani nalákat k jejich autu
 • s odstupem obcházím nepřehledná, nebo tmavá místa
 • od neznámých lidí si neberu jídlo ani pití
 • své jídlo a pití si hlídám, aby s ním nikdo nemohl manipulovat
 • hlídám si své cenné věci
 • pokud mi někdo ubližuje, svěřím se rodičům, chůvě, učiteli či přímo policii

Uložit

ZAHAJUJEME S VÁMI NOVÝ ŠKOLNÍ ROK s novou výbavou našeho mobilního dětského koutku!

Těšíme se na vás nejen v našem koutku, ale také u vás doma, až si budeme znovu společně hrát, tvořit a podnikat podzimní výlety!

Přejeme Vám klidný záříjový vstup do škol a mateřských školek!

Těšíme se na Vás!

cesko_cte_detemProjekt vznikl proto, aby si společnost uvědomila, že pravidelné předčítaní má pro emocionální vývoj dítěte a formování jeho návyku číst si v dospělosti obrovský význam.

Vědci a praktikové shodně tvrdí, že pravidelné hlasité předčítání učí dítě jazyku a myšlení, rozvíjí jeho paměť a obrazotvornost, obohacuje ho o vědomosti a vzorce morálního chování, posiluje jeho sebevědomí. Právě proto je společné čtení vítanou formou moudrého kontaktu s dítětem a vynikající výchovnou metodou. Pravidelné předčítání v přátelské atmosféře je spolehlivý a účinný způsob, jak se může čtení stát pro dítě stejně přitažlivé, či dokonce přitažlivější, než televize a počítačové hry.

Čtenářem se totiž nikdo nerodí, čtenáři musíme ukázat cestu.

...a právě proto i my, v rámci našich skupinových i individuálních aktivit, čteme dětem!

Dovedete si představit, zůstat dva měsíce bez kamaráda / kamarádky? My ne. Připravili jsme proto pro děti prázdnifriendsJBPnový program, v rámci něhož Vám nabízíme možnost hlídání Vašeho dítěte + jeho kamaráda či kamarádky najednou.

Rodičům dětí nabízíme zvýhodněné finanční podmínky a možnost náklady na hlídání dětí sdílet, dětem pak zábavu i o prázdninách, spoustu legrace a nové zážitky po boku kamaráda.

Pro více informací nás kontaktujte, rádi Vám poskytneme bližší informace či individuální kalkulaci právě pro Vaše dítě.

Výbornýfish nápad! Nahlédněte s námi pod pokličku krásy přírody a vydejte se s námi na ryby! Můžeme Vám i Vašemu dítětei nabídnout poučný výlet vedený sportovním rybářem, který vás teoreticky seznámí se základy a pravidly rybaření a prakticky společně vyzkoušíte chytání rybek na splávek i návnadu. A budete-li mít štěstí, budete se radovat též z úlovku.

Pro více informací nás, prosím, kontaktujte!

Ilustrační foto

© 2017 www.andelin.eu
Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv kopírování, publikování nebo šíření obsahu je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu autora.