Oslava? Originální? Pomůžeme Vám připravit pro Vaše dítě zážitek, na který nikdy nezapomene ani ono, ani jeho kamarádi! A stanete se tím nejlepším rodičem (strejdou, tetičkou, babičkou...) na světě. Můžete si dovolit být nároční a připravit kvalitní dětskou párty, která dává smysl.

Dětská přátelství jsou pro zdravý růst dítěte nenahraditelná. Nikdo nechce být osamělý a smutný. Navrhneme a zrealizujeme s Vámi a proParty s Monikou 2 Vás oslavu plnou zábavy, her, překvapení a společné radosti, čímž posílíme kamarádská a rodinná pouta. Děti se přímo ponoří do světa fantazie, po kterém tak touží a stanou se na pár hodin svými oblíbenými pohádkovými hrdiny. Pestrý program je naplněn spoustou veselých her s edukativním přesahem, kde si děti procvičí své tzv. klíčové kompetence, tedy dovednosti potřebné pro osobní rozvoj a uplatnění.

Vše pro dokonalou oslavu zařídíme my - od vytvoření a rozeslání pozvánek, rezervace a vyzdobení prostoru, zabezpečení tematického rautu, naplánování a realizace celého programu, až po závěrečný úklid. Vaším úkolem bude odpočinout si a dobře se bavit společně s dětmi.

Autorka projektu je divadelní režisérka, scenáristka a pedagožka, ostatní zázemí vytvoříme z řad pečovatelek, které práce s dětmi baví a naplňuje a do rámce oslavy se aktivně zapojí.

Uložit

UložitParty s Monikou 2Party s Monikou 2

Ilustrační foto

© 2017 www.andelin.eu
Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv kopírování, publikování nebo šíření obsahu je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu autora.