svatebni_expo_veletrh_760x400_2_Plánujete svatbu? Pokud jste z Prahy, pravděpodobně jste navštívili únorové Svatební expo, které proběhlo jako již tradičně v hotelu International Prague v pražských Dejvicích. Pokud jste z Moravy, pak jsme se možná potkali na Svatební show Naive, která se konala v polovině ledna v inspirativních prostorách brněnské Fait Gallery.

Na obou místech jsme byli i my. S dětmi návštěvníků obou veletrhů jsme si hráli, tvořili a starali se o jejich zábavu, zatímco se jejich rodiče měli možnost inspirovat u ostatních vystavovatelů. Pro maminky s miminky jsme nachystali zázemí pro přebalení, nakrmení či odpočinek a věříme, že jsme tak celkově byli užitečnou součástí obou těchto báječných událostí.

Veletrhy jste nestihli? Není třeba zoufat, kdykoli se s námi můžete spojit individuálně. Nezávazně si o možnostech péče popovídáme a třeba vám poradíme, jakou zábavu dětem vašich svatebních hostů - nebo třeba vašim vlastním - připravit. Neváhejte se s námi proto spojit co nejdříve, budeme se těšit!

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Ilustrační foto

© 2017 www.andelin.eu
Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv kopírování, publikování nebo šíření obsahu je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu autora.