svatebni_expo_veletrh_760x400_2_Plánujete svatbu? Pokud jste z Moravy, pak jsme se možná potkali na Svatební show Naive, která se konala v polovině ledna v inspirativních prostorách brněnské Fait Gallery. Pokud jste z Prahy, možná jste navštívili Svatební expo, které proběhlo, jako již tradičně, v hotelu International Prague.

Na obou veletrzích jsme připravili dětský koutek, kde jsme si s dětmi hráli, povídali a vyráběli, zatímco se jejich rodiče měli možnost inspirovat u ostatních vystavovatelů. Pro maminky s miminky jsme připravili zázemí pro přebalení, nakrmení či odpočinek a věříme, že jsme byli v Brně i v Praze užitečnou součástí obou báječných událostí.

Na veletrzích jsme se nepotkali? Není třeba zoufat, kdykoli se s námi můžete spojit individuálně. Nezávazně si o možnostech péče popovídáme a třeba vám poradíme, jakou zábavu dětem vašich svatebních hostů - nebo třeba vašim vlastním - připravit. Neváhejte se s námi proto spojit co nejdříve, budeme se těšit!

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Ilustrační foto

© 2017 www.andelin.eu
Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv kopírování, publikování nebo šíření obsahu je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu autora.